poniedziałek, 21 grudnia 2015

ZawieszenieA jednak: napisałam jedno, a muszę zrobić drugie. Prowadzenie 2 blogów i kilku innych projektów niestety by mnie wykończyło - już teraz mózg pracuje niemal non stop i prawie nie odpoczywa. Zresztą głupio byłoby pisać o minimalizmie, kiedy nie jest on wyborem, a raczej kwestią braku czasu :)

Kto lubi mnie czytać zawsze znajdzie coś TUTAJ ale uprzedzam, że to zgoła odmienna tematyka :)

W kwestii wyzwania 6 miesięcznego - udało się! Nawet nie wiem, kiedy zleciał ten czas, a rzeczy kupione mogłabym policzyć na palcach 1 ręki. Niemniej ciesze się, że to już koniec - to był bardzo długi okres bez zakupów i szczerze mówiąc zdarłam przez ten czas trochę ciuchów :)

Większe podsumowanie pokaże się na wspomnianej wyżej KARIEROWNI :)

Ten blog póki co zostaje w sieci - niech o moich przygodach z minimalizmem czyta każdy zainteresowany. Ja tymczasem biegnę do innego projektu :)

Buziaki i Wesołych Świąt :)

4 komentarze:

 1. Wielka szkoda! Mam nadzieję, że kiedyś tu powrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za wszystkie Twoje projekty i przyszłe plany!
  Twoje wyzwanie rysunkowe i zakupowe są dla mnie wielką inspiracją na ten rok. Chcę wreszcie zabić Lenia, który we mnie siedzi, zrobić mu na złość.
  Dziękuję za wszystkie Twoje wpisy ^_^
  Powodzenia w tym roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Byloby wspaniale poczytac o Twoich doswiadczeniach z minionego roku. Czy patrzac z perspektywy czasu odejscie z korporacji bylo dobra decyzja? Moze sie skusisz na male podsumowanie? Wielu inspiracji i ciekawych doswiadczen w 2016 roku:) Pozdrawia stala czytelniczka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie było poczytać, nawet po takim czasie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...